KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13374573
nr 1337 4573
Eila Juntunen
(f. 1933), Finland
Oljemålning, "Hösten i Lekparken, Signerad. Olja på duk, 38x45,5
Eila Juntunen, finländsk bildkonstnär född 1933.
Utrop:
500 kr
måndag 13 juli 2020
kl 18:21:01